שמירה פרטית של אחות מוסמכת בבית חולים

בית החולים עמוס, האחיות קורסות, קרוב משפחתכם לא מקבל את היחס כולם עובדים תחת אילוצים של השטח וגם אתם , אינכם יכולים לענות במלוא על צרכי קרוביכם. על רקע זה קיים שירות אחיות פרטי המספק השגחה ושמירה פרטית בבתי חולים. שירותים אלה נותנים ערך מוסף ומקלים על החולה ובני משפחתו.

 Medical Service   מתמחה במתן פתרון למצבים בהם נדרש כוח עזר סיעודי טיפולי. הטיפול מתאים למטופלים לאחר ניתוח, קשישים ,סעודים, ומרותקים במחלקות הפנימיות והכירורגיות. למטופלים לאחר ניתוח יש החזר מן הקופות במסגרת הביטוחים המשלימים וכמו"כ  למטופלים בעלי ביטוח פרטי שלא מימשו את היכולת הזאת באפשרותם לממש.
 
Medical Service  מספקת שירות של שמירה פרטית צמודה בבית החולים. לחברת צוות מקצועי של אחים ואחיות מוסמכות, מטפלים ומטפלות סיעודיים, אשר מנוסים במצבים הרפואיים, בהשגחה רפואית ובטיפול בצרכיו של החולה. שירות ההשגחה הפרטית כולל פיקוח על תנאי האשפוז והטיפול הרפואי, השגחה צמודה וטיפול סיעודי בחולה במסגרת הכללים המותרים בבית החולים. המטפלים הינם ישראלים, מקצועיים ומורשים, בעלי ניסיון רב בתחום הסיעוד ומספקים שמירה, ליווי והשגחה תוך יחס חם, אדיב ומסור.

החזר הקופות עבור השגחת אחות פרטית

*בכפוף לתנאי הפוליסה של קופות החולים


במסגרת ביטוחים משלימים בקופ"ח מגיע לכם החזר על הוצאות שכירת אחות פרטית לאחר ניתוח במהלך האישפוז בבית חולים. כל שעלייך לעשות זה לפנות אלינו לקבלת שירות של אחות ובהמשך לקבל החזר כספי בהתאם לתקנון בקופ"ח.
 

 אחות מוסמכת פרטית לאחר ניתוח