שרות אחות פרטית עד הבית 

חברת Medical Service מספקת שירות של אחות פרטית, אחות עד הבית של המטופל. יכולת ביצוע טיפולים כגון זריקות חבישות, הוצאת תפרים, הוצאת קטטר, חוקן ועוד פעולות סיעוד נוספות. במסגרת תפקידה האחות יכולה לבצע השגחה שמירה וטיפול במטופל אם אחרי ניתוח או מטופל סיעודי שמוגבל בתפקוד היומיומי וזקוק למענה הולם .

החברה מציעה אפשרות טיפול של אחים ואחיות מקצועיים, מטפלים ומטפלות סיעודיים, שירותי שמירה והשגחה וייעוץ מקצועי למטופלים. השירות ניתן בבית חולים או בבית המטופל. ניתן לקבל שירות זמני עד ארגון מטפלת זרה קבועה.
ניתן לקבל החזרים מטעם קופות החולים , במהלך אישפוז לאחר ניתוחים, כל קופה לפי הסכם ההיתקשרות ולפי סוג הביטוח. ראה טבלה מטה .
יש לציין כי לאחות פרטית בבית חולים אסור לתת תרופות מלבד אחיות בית חולים, אסור לה לתת טיפול רפואי וכמו"כ לא לרחוץ את החולה מטעמי נהלי בטיחות וביטוח. האחות יכולה לסייע בפעילויות בסיסיות למטופל, באכילה, שתייה, קימה, טיול,שינויי תנוחה, קריאה לאחות מחלקה או לרופא בעת מצוקה ועוד...המטרה היא לסייע לחולה בשלביו הקשים בשהות בבית חולים על מנת שיתחזק ויחלים עד להגעתו לביתו. 

ניתן לארגן אחיות טיפול נמרץ למתן תרופות דרך PICC LINE (פיק ליין) ,בדר"כ מדובר באנטיביוטיקה לטווח ארוך אחרי ניתוחים מיוחדים.אחיות טיפול נמרץ מיומנות בטיפול בפיק ליין בטכניקה סטרילית ועם ניסיון רב עם חולים שיש להם PICK LINE .
אזהרה: חוסר מיומנות בטיפול בפיק ליין יכול להוביל לזיהומים ומסוכנות רבה לחולה.

החזר הקופות עבור השגחת אחות פרטית

*בכפוף לתנאי הפוליסה של קופות החולים


במסגרת ביטוחים משלימים בקופ"ח מגיע לכם החזר על הוצאות שכירת אחות פרטית לאחר ניתוח במהלך האישפוז בבית חולים. כל שעלייך לעשות זה לפנות אלינו לקבלת שירות של אחות ובהמשך לקבל החזר כספי בהתאם לתקנון בקופ"ח.
 

 אחות מוסמכת פרטית לאחר ניתוח